ALAMAT COVER TigerAL.A.MAT. | Straż

Włamy, porachunki, handel lewym towarem i żarcie na kartki. Życie w Dolnym Mieście potrafi porządnie dokopać. Nikt nie wie tego lepiej niż Tiger. Zwykła dziewczyna spod Ścian, która najzwyczajniej w świecie drapie życie pazurami, aby wyrwać mu kolejny zwykły dzień dla siebie i swojej rodziny.
Bezlitosna zmiana przychodzi nagle.
Bezwzględna jak czas.
Czas w życiu każdego z nas, aby stać się kimś niezwykłym.

AL.A.MAT. Safeguard – KUP E-BOOK!

 

 

ALAMAT COVER Viper.jpg

AL.A.MAT. | Skażenie

W opuszczonych fabrykach Megapolis_US-01, w świetle neonów i laserów kwitnie życie wolne od wszelkich zahamowań. Jego nemezis staje się Amarantowa Lilia, nieznana substancja, której sekrety bezskutecznie usiłują odkryć Policja, Teokraci oraz Zjawy, rosnąca w siłę grupa terrorystyczna złożona z pół-cyborgów.
Kwiat nocy kusi wonią również Vipera – zimnokrwistego syna policjanta i milczącego strażnika ludzi ulicy.
Wraz z tajemniczą nieznajomą wyrusza na poszukiwanie odpowiedzi, których być może wcale nie chce znać…

AL.A.MAT. Intoxication – KUP E-BOOK!

 

 

Fakowe okładki1

AL.A.MAT. | Zryw

Gdy życie zwala cię na matę, trzeba wstać z kolan i zacząć wszystko od zera. To wtedy słabi się poddają, a inni – walczą z całych sił.
Moloch zyskał swój przydomek stając się jednym z najbrutalniejszych bokserów i najpotężniejszych ludzi Górnego Miasta. Muskularne ciało skrywa silne serce, a w jego wnętrzu gniew, czekający na wybuch. Gdy grupa porywaczy zagrozi jego rodzinie i odbierze kontrolę nad budowanym latami życiem, nie znający sprzeciwu mężczyzna musi zmierzyć się w walce z najtrudniejszym przeciwnikiem: ze sobą.

AL.A.MAT. Breakout – KUP E-BOOK!

 

 

Fakowe okładki2

AL.A.MAT. | Przechwycenie

Megapolis nieuchronnie przemienia się z bezpiecznego schronienia w szklany klosz, więżący gatunek w poczuciu lęku przed nieznanym światem na zewnątrz.
Badania nad Amarantową Lilią ukazują genialnej pani biolog bramę do poznania źródeł ludzkiej ewolucji. Dotyk skazanej przez ludzkość na wymarcie Natury sprawia, że wewnątrz kobiety rozkwita nowa istota – drapieżna, bezwzględna, doskonała… dzika.
Czy twórcom projektu Al.A.Mat. uda się poskromić ostry jak cierń umysł Orchidei?

AL.A.MAT. Seizure – KUP E-BOOK!

 

 

Fakowe okładki3

AL.A.MAT. | Zjednoczenie

Odkryliśmy klucz do naszego przetrwania – choć zapomnieliśmy, że po przejściu drzwi nie będzie już powrotu do dawnego życia.
Zjawy wymykają się spod kontroli władz – porwania, obławy i zamieszki przeradzają się w chaos. Uczestnicy projektu Al.A.Mat. stają do walki ze swoimi największymi słabościami. Już niedługo zimne, stalowe palce wroga sięgną najgłębszych sekretów. A może pewien szalony naukowiec zdoła wcielić w życie swój plan i zapewni ludzkości nieśmiertelność?

AL.A.MAT. Overhaul – KUP E-BOOK!

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: